View Single Post
Stary 02-01-2017, 17:56   #1
Sort
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 23-11-2016
Skąd: Kraków
Model: Focus C-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 7
Domyślnie Wyciek oleju w okolicach wtryskiwacza 2.0 TDCI

Witam wszystkich!

Ostatnimi dniami zauważyłem wyciek oleju spod jednego wtryskiwacza w moim C-maxie (silnik 2.0 TDCI 136KM 2004 rok, 234 000 km).

Ostatnio wymieniałem węże nadmiarowe paliwa (powroty - jeden przeciekał bo dłuższej trasie) oraz wyczyściłem kolektor dolotowy. Wszystko po wymianach było ok. Od kilku dni w zasadzie poza tym wizualnym wyciekiem nie zauważam kłopotów w prowadzeniu - jedynie bardzo sporadycznie raz na jakiś czas w chwili kiedy nie osiagnie jeszcze temperatury zdaża mu się szarpnąć leciutko w zakresie 1500-2000 obr. przy wciśnieciu gazu objaw znika.

Szarpanie pojawia sie tak jak wspomniałem sporadycznie wspominam jedynie jeżeli ktoś zauważyłby powiązanie. Czy ktoś miał podobny przypadek z wyciekiem takim jak na zdjeciach? Byłbym wdzięczny za wskazówki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sort jest offline   Odpowiedź z Cytatem