View Single Post
Stary 08-01-2017, 21:31   #32
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 18,056
Domyślnie Odp: jaki soft zaktualizuje serwis za darmo

Cytat:
Napisał Szymon_Zy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wybacz ale dla mnie nielogiczne jest dlaczego aktualizacja trwa tak długo. ...
No i aktualizacja ma się Twojej logiki "przestraszyć"?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega @kuba0005 pisał o całym procesie aktualizowania związanym ze ściąganiem z serwerów Forda po necie przez FDRS i zaczytywaniu do auta.
Samo wgrywanie aktualizacji zegarów z dużym wyświetlaczem w Kudze trwa trochę ponad 1,5h. Objętość aktualizacji zegarów to prawie 20MB. Magistrale CAN mają swoje charakterystyki (szybkość HS-CAN to 500kbps we wszystkich markach) i są odporne na Twoją logikę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
VAG ma jeszcze gorzej, bo ciągle stosuje szeregowe linie K o kilkakrotnie mniejszej prędkości...

BTW - proszę wyjaśnij co Twoje "obstawanie" wnosi do stanu aktualnego co i jak można zrobić w samochodach Ford? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 08-01-2017 o 21:37
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem