View Single Post
Stary 11-01-2017, 10:58   #5021
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał leszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedik to fachman ja dałem tylko sugestię bo nieraz może trzeba nakierować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja do niego mam zadaleko
A ktoś wie jak jest w dieslu ? Zwłaszcza manual. Czy skrzynie w wersji 150 KM i 180 KM są tak samo zestopniowane? Czy dla PS - można przeprogramować - czy też w grę może wchodzi inne stopniowanie wewnątrz?

Bump:
Cytat:
Napisał BiCAR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A kwestia wydłużonej gwarancji, jak uważacie, warto dokupić?
Moim zdaniem cena jest dobra (dla prywatnego) i będę w to szedł. Natomiast widziałem dużą różnicę między 6 i 7 rokiem (120 i 140 tyś przebiegu) i zastanawiam się dlaczego, jes ttaka różnica i czy nie zostać przy 6-ciu. A potem ewentualnie dokupić na 7my i dalej rok z innego programu (oczywiście ryzyko jest takie że tego programu Ford za kilka lat miał nie będzie). Płacą za dodatkową gwarancję trzeba się jednak od razu decydować na przeglądu w autoryzowanym po upływie standardowego okresu gwarancji - czyli jest tutaj dodatkowy koszt
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem