Temat: [C-MAX 2007-2010] szapranie autem podaczas jazdy 2.0TDCI
View Single Post
Stary 29-01-2017, 00:12   #21
damiancmax
ford::beginner
 
Avatar damiancmax
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-08-2016
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: C-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 44
Domyślnie Odp: szapranie autem podaczas jazdy 2.0TDCI

Cytat:
Napisał lectus mondus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jestem chętny na tą używke. Proszę o kontakt.
A teraz drążąc dalej temat przepustnicy, u mnie po dogłębnych ogledzinach prawa lata luzno z delikatnym blokowaniem w pozycji zamknietej a lewa działa płynnie. Ja to rozumuje tak ze jak zamyka całkowicie lewą (sprawna) to otwiera prawa (niesprawną) która mi sie przymyka i silnik sie dlawi bo nie ma powietrza ( zamknieta prawa+lewa). A jakby tak tą prawa zblokować otwartą albo wywalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ???? co myslicie??
Dzisiaj czyściłem moją przepustnicę i sytuacja wygląda podobnie... jedna sobie lata luzem jak chce, a druga działa. Czy pomoże tylko wymiana?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
damiancmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem