View Single Post
Stary 01-02-2017, 20:26   #7
SkrobuleK
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-08-2016
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 8
Domyślnie Odp: Wymiana oryginalnego radia, co polecacie?

Wybaczcie za późną odpowiedź, ale jak to mówią "lepiej późno niż wcale". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak, chciałem wersję 2S z tego względu, że różnica cenowa nie taka wielka, a sama funkcja jest przydatna.

Od jakiegoś czasu korzystam już z tego transmitera i powiem tak:
1. Jakość dźwięku nie różni się od puszczanego z płyty do momentu, gdy nie słuchamy muzyki mocno głośno, wtedy słychać (przynajmniej u mnie) lekkie trzeszczenie.
2. Urządzonko bardzo wygodne, małe i poręczne, i w prosty sposób łączy się z telefonem przez dedykowaną aplikację.
3. Aplikacja z tego co widzę cały czas dostaje update'y, także widać, że jej twórcy nie mają klientów, za przeproszeniem, w dupie.

Wydaję mi się, że po praktycznie dwóch miesiącach korzystania z niego mogę go Wam polecić, jeśli nie macie zamiaru opuszczać szyb od auta i odpalać disco-polo na całą wioskę, bo Zenek może trochę trzeszczeć. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SkrobuleK jest offline   Odpowiedź z Cytatem