Temat: [Mondeo 2014- ] Spalanie 2.0 Ecoboost
View Single Post
Stary 03-02-2017, 10:07   #436
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,326
Domyślnie Odp: Spalanie 2.0 Ecoboost

Cytat:
Napisał lemon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I następny OT tym razem o feriach.
Dziś z ciekawości włączyłem od razu ogrzewanie po odpaleniu auta i na tym samym odcinku co zawsze przy wyższej temperaturze powietrza silnik załapał 90 st jakiś 1 km później.
Będę testował nagrzewanie i spalanie przez najbliższych kilka dni i zapodam wyniki jakie mi wyszły.
Przecież wiadomo, że załapie później temperaturę ponieważ nagrzewnica w samochodzie jest ustawiona na max grzania i masz większy odbiór ciepła do wnętrza pojazdu (chcesz szybko nagrzać)
Nagrzewnico to nic innego jak chłodnica tylko w środku, a nie z przodu samochodu jak zasłonisz z przodu chłodnicę to też się szybciej zagrzeje silnik.
Reasumując zasłonisz nagrzewnice więc nie odda ci ciepła i szybciej silnik się nagrzewa prosteGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem