Cytat:
Tak jesteś kłamcą i mitomanem jeśli chodzi o to co wypisujesz odnośnie spalania.Niestety to to jednak większość osób śmieje się do rozpuku z z twojego spalania - 3 litry i pisze do mnie,przerabialiśmy takich jak ty już tutaj czasem.Zgłoś się do Guinessa dostaniesz nagrodę i nie będziesz musiał już oszczędzać na paliwie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.D powodzenia napisz jak Ci się uda zejść do 2 litrów bo na razie nikomu tu nie imponujesz,oprócz tego że wzbzudzasz śmiech do rozpuku.A tak żeby było do tematu to filtr paliwa nie ma znaczenia co do ilości spalanego paliwa.
|
Ech chłopcze...Cieszę się Twoim dobrym samopoczuciem i Twoim przekonaniem o swojej wyższości nad kimś, kto ma nieco inne zdanie na dany temat. Naucz się korzystać w odpowiedni sposób z pedału gazu i hamulca, a nie jeździć zero-jedynkowo...i troszkę mniej agresji bo zaraz wyjdziesz z siebie i będę miał Cię na sumieniu...a i na drodze wyjdzie Ci to na dobre Misiu Pysiu.
...no i doucz się bo za rekordy w Guinessie dostajesz tylko dyplom...ale za dobrą pracę na rzecz firmy samochodowej już można całkiem dobrze zarobić
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak skończysz już tę podstawówkę to wybierz dobry kierunek studiów - sam się o tym przekonasz
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozostaję w nieustającym szacunku do Ciebie Dzwoneczku kolorowy
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hindus - Jeżdżąc przepisowo po Polskich drogach krajowych, zrobisz średnią maks 60-65 km/h. Jeśli robisz średnią na poziomie 80km/h, oznacza, że jeździsz szybko...lub masz to szczęście i jeździsz w terenie niezabudowanym, w godzinach poza największym ruchem drogowym.
Jeśli moja uwaga w Twoim kierunku Cię uraziła - przepraszam.