Temat: [Mondeo 2000-2007] Domontowanie mocowań ISOFIX
View Single Post
Stary 20-03-2017, 17:49   #107
Rico_87
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-10-2016
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 96
Domyślnie Odp: isofix ukryte pod tapicerką

Cytat:
Napisał Bielas505 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Super będę czekać z niecierpliwością Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Łukaszu dziś otrzymałem w/w plastiki i............

........jakoś mi się to nie widzi, aby to było na stałe zamontowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak będzie fotelik to myślę, że stelaż nie będzie tak latał po kanapie, ale na stałe nie ma co dawać tych końcówek, głównie chodzi o stronę estetyczną, kanapa jest wtedy podwinięta, nie podoba mi się to. Więc albo to nie są zakończenia do isofixa dla Forda, w co wątpię, bo ori zestawy mają takie same, albo tak to ma być.
W załączniku zdjęcie nr.1 z mojego Ford.

W linku jest zdjęcie które znalazłem na necie i wygląda podobnie, choć kanapa nie jest tak podwinięta.
http://fefk.republika.pl/isofix3.jpg

Szkoda, że do MK4 nie ma takich końcówek jak do C-Maxa
Zestaw C-Max
Chyba, że z C-Maxa pasowały by końcówki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. o tym nie pomyślałem. Są jak widać bardziej zaokrąglone.

Jeszcze wpadło mi do głowy, aby tył tych plastików troszkę przyciąć (zdjęcie nr.2 w załączniku)
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0480.jpg (98.7 KB, 123 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Przechwytywanie.jpg (97.8 KB, 122 wyświetleń)
Rico_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem