View Single Post
Stary 03-04-2017, 20:20   #49
Aludan
ford::average
 
Avatar Aludan
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi 200KM AT
Rocznik: 2013
Postów: 135
Domyślnie Odp: Gwarancja12 - gdzie jest haczyk?

@Foto_10 - współczuję, niezłe XXXXXXXXXXXXX*;/
*ok, użyłem wulgaryzmu z **** zostawiając pierwsze i ostatnie litery - przyznaję, trochę mnie poniosło z emocji, ale to uzasadnione jak przeczytałem post kolegi ;/
Cytat:
Napisał Foto_10 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeczekali, gwarancja się skończyła a oni są czyści ja łza. Smutne ale prawdziwe.
A tego to akurat nie rozumiem - awaria miała miejsce w czasie trwania gwarancji, więc co to ma do rzeczy, że już się skończyła obecnie?

Cytat:
Napisał pasiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale to nie tylko problem Forda, w każdym salonie jest tak samo - jesteś "Pan" jak kupujesz nowe auto . Kolega to samo przechodził w salonie Vag-a.
To niestety prawda ... mój ojciec miał przeboje z ASO Skody jak padł sterownik skrzyni biegów DSG tuż po 2-letniej gwarancji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na szczęście udowodnił im, że zmienili soft w skrzyni jak był u nich z miesiąc wcześniej na przeglądzie i w końcu łaskawie naprawili. A co ciekawe to był znany problem w polskich seriach (i chyba w naszym regionie europy), ale skoda nie wzywała na akcję serwisową Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (pewnie czekali na koniec gwarancji aut)

Reasumując ... nie zrażaj się do Ford'a, niestety tak jest wszędzie ;/
Teraz chodzi tylko o to, żeby klient kupił auto i żeby padło coś drogiego po gwarancji - to jest główny zarobek producentów i ich cel obecnie.
__________________
Był Focus 1.6 FL '02 || Mondeo MK4 HB '08 140 KM TDCI || Mondeo MK4 KB '12 203 KM EB MPS6 || Mondeo MK4 KB '13 140@163 KM 2.0 TDCi

Ostatnio edytowane przez Aludan ; 04-04-2017 o 22:24 Powód: wulgaryzmy - regulamin §13
Aludan jest offline   Odpowiedź z Cytatem