Cytat:
Ok, boczek zdjąłem , ale przy zamkniętych drzwiach nie było łatwo .
Poległem na tym plastiku przykręconym kilkoma śrubami . Śruby odkręciłem , ale coś tam jeszcze trzyma ? Chcę dostać się do mechanizmu klamki , bo przestała działać , lata w tę s nazad Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zna ktoś jakiegoś magika który by się tm zajął. Połowa roboty zrobiona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
|
Znów się posłużę fotą z mojej Fiesty (w końcu to takie same auta, które różni tylko wygląd i wymiary, a technicznie jest tak samo)
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że masz taki widok i odkręciłeś te śruby, ale boczek wewnętrzny trzyma? Przede wszystkim odkręć korbką szybę o parę cm, wsadź jakiś przedmiot pomiędzy szybę a karoserię i mocno pociągnij boczek do siebie. Jak tego nie zrobisz, szyba spadnie i się rozbije. Zdejmuje się to ciągnąc do dołu i do siebie. Przy zamkniętych drzwiach nie wiem, czy to się uda. Proponowałbym odkręcić mocowania siedziska kanapy i ją wyjąć z auta. Będziesz miał więcej miejsca.