View Single Post
Stary 15-05-2017, 23:10   #25
Kris_Poland
ford::advanced
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 279
Domyślnie Odp: sentymentalny wpis melancholijny...

Cytat:
Napisał trocse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Był rok 1982. Nowo budowane bloki na peryferiach dużego osiedla. Mnóstwo dzieciaków bawiących się na betonowych elementach poukładanych wzdłuż ulicy. Co jakieś 50 metrów stały: maluch, syrena, trabant. Co 100 metrów duży fiat, czasem polonez. Pewnego dnia zobaczyliśmy jakieś dziwne, inne niż inne auto - coś jakby malutki statek kosmiczny. Dzieciaki biegły obok tego auta tłumnie, krzycząc pytająco do kierowcy "co to, co to?" (kierowca miał otwarte okna bo był to gorący dzień lipcowy).
Kierowca zatrzymał auto i powiedział spokojnie: "to sierra"...

Sierra za dolary, z pewexu.
Jeszcze parę lat i będzie o tym można tylko poczytać, bo już teraz mało kto pamięta tamte czasy.

Hej.
ja pamiętam, Kadet to bylo marzenie, a sierra to juz bajka
o scorpio czy omedze można bylo sobie pomarzyć

u mnie stalą warszawa wartburg zastawa, zaporożec, stare zdjęcie sa wciąż wieczne tak jak pompującą w sobotę rano szambiarka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

szczyt możliwości w życiu załapać sie na malucha, jak ktos mial lepsze auto to juz byl ustawiony .... tak to bylo

Bump:
Cytat:
Napisał trocse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba podskoczyć temat. Może ktoś przechodzi/przejeżdża obok jakiejś starej granady, sierry, fiesty czy innego (niekoniecznie fordowskiego) youngtimera... proszę dodać foto i będziemy się tu delektować.
wrzucę cos w weekend jak sie przypomnisz albo nie zapomneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kris_Poland jest offline   Odpowiedź z Cytatem