View Single Post
Stary 11-07-2017, 14:42   #23
tbankows@wp.pl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: Diesel 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy może faktycznie tak jest ale ta firma ma ceny dużo wyższe niż ASO. Byłem niedawno na przeglądzie w Lipskim swoim mondeo i Pan powiedział mi że mam do wymiany tuleje tylnego wahacza. Nie ściemniał, pokazywał mi na podnośniku, także widziałem na własne oczy. Co prawda nic nie puka ale widać już było że się wylewają. Ponoć w tych samochodach to standard po kilku latach. No ale nic, powiedzieli mi że jeszcze trochę pojeżdżę ale za jakieś 10 - 15kkm trzeba będzie to robić. Podliczyli mi usługę wraz z częściami i wyszło że taka naprawa u nich wyniesie mnie 320zł za jedną stronę (tuleja, śruby, robocizna) i na koniec geometria. Razem 640zł brutto. Cena nie mała. Ale podzwoniłem do innych ASO Forda w Wawie i zazwyczaj cena za tą usługę oscylowała w granicach 800zł brutto. Czyli Lipski wychodzi na to że dał mi najlepszą ofertę. Ale przypomniałem sobie właśnie o ABSCAR. Myślę sobie, zadzwonię. W końcu nieautoryzowane serwisy powinny mieć niższe ceny a słyszałem że generalnie robię całkiem dobrze. Jak usłyszałem cenę to myślałem że z krzesła spadnę. Pan zaśpiewał mi za tą usługę 1300zł!!!! I to jest niby tanio. Nie wiem za co ta cena ... Czyli jednak w przypadku Forda już 3 raz potwierdziła mi się zasada że jednak najtaniej jest w ASO.
Też pdniosłem wrażenie że ceny mają wysokie. I niestety musze szukać serwisu w Warszawie gdzie nie strach zostawić samochód.
tbankows@wp.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem