Cześć,
Czytam i czytam i szukam i dalej czytam i im więcej czytam tym mniej wiem
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam Mondka z 12/2007, NX,'a z DVD i auto bez modułu BT, wersja C+ 803 albo 807 już dokładnie nie pamiętam. Sprawdzałem przy oświetleniu w podsufitce i mikrofonu nie mam i chyba nie mam też możliwości jego podłączenia albo nie mogę zidentyfikować wtyczki (w którym miejscu powinna być patrząc z poziomu fotela kierowcy) Znalazłem tylko tą od alarmu i była po lewej stornie. Przypuszczam, że wiązki do BT też nie będzie, aczkolwiek jeszcze nie sprawdzałem za schowkiem.
Z tego co czytałem z instrukcji to będę musiał sobie te wiązki i dla modułu i mikrofonu dorobić. Chciałbym moduł BT/VC/USB/Streaming. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności mam pytania:
1. Czy faktycznie można to sobie dorobić czy muszę kupić leniucha? Może jest jakaś tańsza alternatywa niż leniuch tylko co muszę wpisać na portalach aukcyjnych, żeby ją znaleźć?
2. Z tego co czytałem w innym postach chyba nie powinno być problemu, żeby taki moduł u mnie zadziałał jeżeli będzie odpowiednio przygotowana instalacja. Racja?
3. Gdyby się jednak okazało, że mam instalacje do BT to wystarczy tylko przerobić pajączka zgodnie z instrukcjami do modułu jaki bym chciał czy coś jeszcze, np przecinać aux i puszczać przez BT?
Chyba na chwilę obecną tyle. Oczywiście standardowe trzeba przestawiać elm'a to jest dla mnie jasne.
Proszę o pomoc, żeby zrobić odpowiednie zakupy i to u mnie uruchomić bo się zgubiłem w tych wszystkich postach. Chyba, że ktoś ma takie samo radio i potrzeby i już było o tym pisane, a ja nie znalazłem to proszę o info, który post.
Pozdrawiam