View Single Post
Stary 13-08-2017, 12:43   #53
ratmed24
ford::advanced
 
Avatar ratmed24
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 27-11-2012
Skąd: Nowa Sól
Model: było MDO MK1 HB Citreen Geel RS & mk2 TD -jest Fokus mk2 lift GHIA sedan
Silnik: 2,0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008r
Postów: 269
Domyślnie Odp: Spot kartingowy w Strzelcach Kraj.

Cytat:
Napisał sseebbaa1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Momencik, momencik. Dajcie dojść do siebie po wczorajszej Euforii Dźwięku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W końcu Westbam i DJ Tonka codziennie nie występują w Gorzowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przechodząc do meritum - rezerwcja zrobiona na ustalony termin, czyli na 19 sierpnia (sobota) na godz.12:00.

Cena przejazdu wózkiem dla dorosłych to
40zł za 12 minut.

Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 10 przejazdów za 350zł i karnet ten może być wykorzystany przez grupę w dowolnej konfiguracji (dorosłe osoby). Zatem wówczas wychodziłoby po 35zł za jeden przejazd i to jest warte rozważenia.
ten karnet pewnie że dobra sprawa - ja tez taki kawał drogi to min 2 przejazdy o ile ręce nie zdechną po pierwszych 12 min hahaha
__________________

było mdo mk1 td, mk1 citrine geel 1,8b, mk2 kombi 1,8td
jest Fokus mk2 2008 2,0TDCI GHIA
ratmed24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem