View Single Post
Stary 02-09-2017, 20:17   #4217
bartos1985
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0 TDCI 150 KM->204 KM (Heko)
Rocznik: 2015
Postów: 58
Smile Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
RAV 4 ... potwierdzam zadziwiająco dużo miejsca , natomiast jeśli mówisz o stylistyce ... ( całkowicie czarny środek , słupki, podsufitówka ... to znam zagorzałych fanów SUV-ów i tego modelu , którzy stwierdzili , że nie kupią bo nie będę jeździć w trumnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mówiąc o stylistyce miałem na myśli kształt deski no i dość przestarzałe rozwiązania jak chodzi o rodzaj i umiejscowienie niektórych przycisków. Na czarny środek w ogóle nie zwróciłem uwagi, choć przyznaję, że w kwestii kolorystyki jestem ignorantem.

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczekaj może na nowego Peugeota 508 bo być może będzie warto go rozważyć. Ostatnio jechałem 308 i 3008, posiedziałem w 5008 i wszystkie robiły bardzo dobre wrażenie. To zmiana jakościowa w stosunku do tego co Peugeot oferował przez ostatnie lata.
A nowa Isia? Mi się bardzo podoba. Kilka stoi u mnie na parkingu pod biurem od miesiąca i jakoś mi się jeszcze nie oparzyły.
Nowe 508 może być ciekawe, o ile zrobią coś z pozycją za kierownicą. Mam 180 cm i szczupłą budowę ciała, ale w obecnej 508 nie jestem w stanie znaleźć wygodnych ustawień za kierownicą. Zdaje się że Zachar zwrócił na to uwagę w swoim teście, choć on akurat mógł mieć problem z racji swojego wzrostu. Tym niemniej coś mi tam nie pasowało. 5008 muszę się przejechać, bo zbiera dobre opinie. W nowej Insigni siedziałem w salonie, ale o ile na pierwszy rzut oka auto robi dobre wrażenie to jak się już skupi na szczegółach to traci... Poza tym Opel to nie moja bajka.

Na pewno brałbym pod uwagę kolejne Mondeo gdyby było w konfiguracji: hybryda+4x4+kombi. Ale takie rzeczy to pewnie w MK7 lub 8
bartos1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem