Temat: [Focus 2014-2018] Schemat 1.5 Ecoboost hatchback
View Single Post
Stary 11-09-2017, 19:50   #2
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 18,078
Domyślnie Odp: Schemat 1.5 Ecoboost hatchback

Cytat:
Napisał jupik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Szukam schematu żeby zrobić układ elektroniczny który będzie za mnie wyłączał ten idiotyczny START-STOP.
WoW jaki ambitny kolega...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co prawda start-stop da się wyłączyć na stałe komputerem w konfiguracji samochodu tak mniej więcej w 5 minut i bez żadnych problemów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale tu mamy przypadek bardziej pod "pomysłowego Dobromira"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podpowiem algorytm:
1) Jest włączony zapłon (trzeba będzie sobie dociągnąć ze skrzynki bezpieczników...);
2) NIE jest włączona dioda na przycisku (brak zasilania na pinie 11 gniazda przełącznika);
- podać masę (jest na pinie 12 przełącznika) tak na 1 sek. na pin 10 przełącznika ("wcisnąć przycisk").
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest online   Odpowiedź z Cytatem