View Single Post
Stary 07-11-2017, 21:20   #37
kacper69
ford::specialist
 
Avatar kacper69
 
Zarejestrowany: 12-02-2004
Skąd: Mazowsze, TenKraj.
Model: Mondek V5 sedan
Silnik: diesel 2.0 /150 koni
Rocznik: 2019
Postów: 999
Domyślnie Odp: Kiedy używane auta tanieją?

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma reguły bo biedronka bierze po 200 focusow we wrześniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba że to jest dla Was koniec roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież napisałem ze nie jest to reguła.
Sprzedaże miesięczne możesz sprawdzić na stronie SAMAR , są tam raporty , czasami też w programach motoryzacyjnych można się dowiedzieć ile aut było kupionych w poszczególnych miesiącach.
a co to jest te 200 aut dla Biedy raz na 3 lata? Widać że Bieda jest bogata, że nie kupuje w grudniu i w styczniu kiedy są wyprzedaże rocznika, leasing na te auta z wyprzedaży też jest troszkę tańszy.
Firmy leasingowe kupują według danych około 50% nowych aut na rynku polskim.
A łącznie z zakupami aut przez firmy to jest ponad 60% nowych aut osobowych.
Są to głównie diesle, bo mało palą i paliwo jest tańsze.
Nawet na krótkich dystansach są tańsze w eksploatacji od benzynowych.
A przez 3 lata nic w nich nie powinno się uszkodzić.
kacper69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem