View Single Post
Stary 10-11-2017, 11:56   #6973
Woytas
ford::specialist
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: BMW seria 5 , było kiedyś Mondeo MK2,MK3,MK4,MK5
Silnik: różne TDCI
Rocznik: 2023
Postów: 876
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego jak Diesel to tylko z Webasto. W Mk5 Webasto odpala się zawsze po odpaleniu silnika jeśli na zewnątrz jest poniżej 6*C, dzięki czemu całkiem szybko dmucha ciepłym powietrzem.
jak włączyć grzanie foteli i kierownicy nie jest tak źle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał qlszef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W SYNC 2 przy obsłudze klimy był tak przycisk "moja temperatura". Czy SYNC 3 także ma coś takiego?. Klikanie tymi przyciskami w celu zmiany temperatury jest irytujące

Bump: Jeszcze jednak rzecz mnie zastanawia. Czy widział ktoś aby Vignale w wersji z jasną tapicerką miał tylną część przednich foteli także jasną? Zauważyłem że tyły foteli zawsze
są czarne.
jak jeździsz sam to może miałoby to jakiś sens ale wyobraź sobie z tyłu dzieciaki , dla których fotel z przodu zawsze jest podnóżkiem ... szczególnie dla tych z fotelików

natomiast z wielu opinii to jasna perforowana skóra w vignale jest tragiczna w utrzymaniu i szybko jest brudna , poza tym ta ciemniejsza nie jest czarna
Woytas jest offline   Odpowiedź z Cytatem