View Single Post
Stary 21-11-2017, 05:50   #1
Obiboc
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 14-11-2016
Skąd: Gdańsk
Model: Hyundai IX 20/Ford S-max
Silnik: 1.4 Pb / 2.0 TDCi
Rocznik: 2015/2008
Postów: 263
Domyślnie Mondeo MKIII 2.2 TDCI

Panowie i Panie
Mój dobry znajomy poszukuje auta, ma Focusa II kombi chyba 1,8 tdci a na pewno diesla, troszku mu się życie pokomplikowało i musi oddać foka małżonce a sobie kupić drugie. Odkrył że jego pasja czyli robienie mebelków może przynosić całkiem dobre pieniądze, więc poszukuje dużego kombi z hakiem i dość mocnym dieslem(ciąganie przyczepek, czy ładowanie płyt meblowych do środka auta). Forda ma, jest zadowolony. Wczoraj podpytywał mnie o silnik 2.2 TDCi w mondeo MK III, ja w sumie nie wiele wiem na jego temat więc dużo mu nie powiedziałem. Więc prośba o opinie o silniku, głównie trwałość wtrysków i pompy bo z tego co wiedziałem to silnik jest na delphi a osobiście mam uraz do osprzętu tej firmy.
I oczywiście mam też zgodnie z zasadą tematu link do auta o którego ocenę chciałbym prosić tych co auto takowe posiadają lub wiedzą więcej niż ja.
Kumpel go upatrzył,auto jest daleko od gdańska i dobrze by było wiedzieć czy jest sens jechać.

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6zcVl3.html

Czy przez przypadek nie jest to bieda edyszyn? Może to auto jakiegoś forumowicza?
Obiboc jest offline   Odpowiedź z Cytatem