Temat: [Focus 2004-2008] chiptuning 1,6 tdci
View Single Post
Stary 27-11-2017, 11:46   #492
MvonS
ford::amateur
 
Avatar MvonS
 
Zarejestrowany: 30-06-2017
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Chip tuning 1.6 TDCI

Nie mam dwumasy, o sprzęgło się nie martwię to cześć eksploatacyjna, bardziej chodzi mi o skrzynie biegów, silnik itp, bo w poprzednim aucie padła mi skrzynia i jestem ostrożny pod tym względem bo naprawa skrzyni nie jest fajna.
W Focusie u kolegi jest dokładnie ten sam silnik ale ma on inny program i stąd więcej koni mechanicznych ale też jest inna skrzynia 6 biegowa, a w Fieście jest tylko 5 biegowa i to mnie martwi, czy to nie przesada taka moc na taką krótką skrzynię.
Czyli mówicie żeby się nie bać raczej? Jeśli zdecyduje się to wybiorę kogoś polecanego przez was dojechać mogę gdziekolwiek z gwarancją, że zrobi mi to dobrze.
Drugie pytanie, czy starać się wyciągnąć z chipa jak najwięcej czy jednak odpuścić sobie to i zwiększyć moc o 10-15 KM a nie 25 KM?

Dzięki za odpowiedź ogólnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

Ostatnio edytowane przez MvonS ; 27-11-2017 o 11:50 Powód: zmiana
MvonS jest offline   Odpowiedź z Cytatem