Temat: [S-MAX 2006-2015] Ogrzewanie z tyłu - zimne powietrze
View Single Post
Stary 05-12-2017, 16:32   #4
Agamek12
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Warszawa -> Radzymin
Model: Ford S-max 2.0TDCI / Nissan QQ 1.6i
Silnik: 150->180KM / 114KM
Rocznik: 2017 / 2008
Postów: 260
Domyślnie Odp: Ogrzewanie z tyłu - zimne powietrze

Cytat:
Napisał muli9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy też tak macie że z tyłu (na bocznych słupkach) wieje tylko zimnym powietrzem ?
Jakbym nie ustawił ogrzewania (nawet na maksa) to z przodu wręcz upał a tylne nawiewy nadal dmuchają zimnym
To już chyba cecha modelu...
Te tunele prowadzące powietrze są długie, leci przez nie mało powietrza, do tego nie mają żadnej izolacji między tunelami a podłogą - siłą rzeczy powietrze jest schładzanie zanim dotrze do kratek nawiewu.
A przy okazji: czy u Was również powietrze wylatuje z nieszczelności pomiędzy tunelami nawiewów i nagrzewnicą i ogrzewa tunel środkowy razem z mieszkiem zmiany biegów? Bo u mnie cały tunel środkowy jest nagrzany tym powietrzem (ale możliwe, że latem nie do końca poprawnie złożyłem kanały o stronie pasażera i stąd ta cecha).
__________________
Ford S-max 2.0TDCI '17 / Nissan QQ 1.6i '08
Agamek12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem