View Single Post
Stary 07-12-2017, 09:03   #20
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Mała popularność (Grand) C-MAX'a - czemu?

Ludzie, ile Wy macie dzieci? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam trójkę i mógłbym dalej korzystać z Galaxego, ale nie widze problemu w zmieszczeniu się w Grandzie. Zresztą teraz się widuje modę - jak ktoś ma jedno dziecko to minimum to kompakt kombi, a najlepiej klasa D kombi bo na wakacje się nie spakuje, no proszę was. Nie pakując wózka, i mając hak na rowery to z trójką dzieci pojadę na 2 tygodnie Vectrą C sedan. Pierwszy raz jak jechałem na wakacje Astrą III kombi, to ledwo mi bagażnika z jednym dzieckiem starczyło. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A teraz z trójką bym się spakował, ot doświadczenie co jest potrzebne a co nie, i umiejętność pakowania tego do samochodu, sprytnie co nie znaczy że jakoś strasznie upychać, od poukładać. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem