Temat: [Focus 2014-2018] Wymiana na xenony + navi + zderzak
View Single Post
Stary 18-12-2017, 11:59   #6
7gsi
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 12-06-2013
Skąd: szczecin
Model: Focus
Silnik: 1,0 ecoboost 125KM
Rocznik: 2016
Postów: 52
Domyślnie Odp: Wymiana na xenony + navi + zderzak

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://ffclub.ru/topic/270735/jump_6...#entry15151947 - tu masz przedlifta, ale większość powinna zgadzać się
kilka razy aktywowałem ksenony w FF3 zrobione na "druciarsko" czyli bez sprysków i poziomowania (jedyna przeróbka, to dodatkowa masa we wtyczce lampy), ale nie polecam tej metody.
W przypadku polifta to w ogóle jest bez sensu zakładać bez sterowania, bo soczewki nie będą skręcać na boki (w przedliftach są nieruchome)
bardzo dziękuję za informację.
postaram się zgłębić temat - interesuje mnie prawidłowa praca nowego zestawu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
7gsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem