View Single Post
Stary 29-12-2017, 00:34   #22
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia / Journey
Silnik: 2.0EB PS / 1.5TSI DSG / 3.6V6
Rocznik: 2010 / 2021 / 2015
Postów: 607
Domyślnie Odp: Akcesoria ratunkowe

Hej.

Mała aktualizacja wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Victorinox RT na stałe zawędrował do S-Maxa, a ja dodatkowo wyposażyłem się w tkz. "multitoola", który również może pełnić funkcję ratunkową, ale wyśmienicie sprawdza się w innych różnych okolicznościach - nawet nie sądziłem, że będę z niego tak często korzystać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wynika to pewnie z tego, że noszę go ciągle przy sobie i zamiast lecieć po narzędzia, to z czystego lenistwa sięgam po to co jest pod ręką - oczywiście chodzi o "drobne" majsterkowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i polecam każdemu kto ma zacięcie do "ręcznych robótek" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem