View Single Post
Stary 08-01-2018, 15:54   #17
Jim
ford::average
 
Avatar Jim
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 17-09-2011
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Model: Był S-Max 2.0 TDCi teraz jest XC90 :)
Silnik: 4.4 V8 315 KM
Rocznik: 2011
Postów: 51
Lightbulb Odp: Zakup nowego s-maxa

Nie bazuje na Trendzie tylko w nowym cenniku podali wyposażenie w stosunku do Trend, tak samo masz przy Titanium czyli to co w Trend + dodatkowo lista wyposażenia. Na stronie FORD'a już nowy cennik z ST Line cena zaczyna się od 130 500 PLN vs. 121 300 za podstawę Titanium.
Minus w ST Line jak dla mnie to brak możliwości założenia demontowalnego haka fabrycznego, można założyć elektryczny ale wtedy nie ma możliwości koła dojazdowego. Wszystko przez dokładki, spoilery bajery. Nie wiem jak z dokładką haka w serwisie bo w katalogu na końcu jest jeszcze jeden demontowalnym Westfalii. (mam taki w obecnym i jak dla mnie super).
I jeszcze jedna duża/odczuwalna różnica to zawieszenie sportowe w ST-Line co na naszych rodzimych drogach nie zawsze jest ciekawym doznaniem.
Co do wyposażenia to z ciekawości zrobiłem sobie porównanie wyposażenia przeglądając cennik bo to co jest w skrócie na początku cennika to jest mocno na skróty. Tabelka w załączniku.
Załączone Pliki
Typ Pliku: zip ST_line_vs_Titanium.zip (9.8 KB, 52 wyświetleń)
Jim jest offline   Odpowiedź z Cytatem