View Single Post
Stary 04-02-2018, 16:21   #135
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: PUG 408 GT
Silnik: hybryda
Rocznik: 2025
Postów: 4,942
Domyślnie Odp: hiper oszustwo z normami spalin w TDI od VW w USA

Tyle ze to bylo BMW, VW GRUPPE i DAIMLER razem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sa juz pierwsze przeszukania i aresztowania hahah..
I tak zamiota wszystko pod dywan, normy eko-psycholi sa nie do spelnienia i kazdy o tym wie.

Cytat:
Verstärkte Rußbildung nach Diesel-Update? Die Bedenken erscheinen nicht unbegründet: Nach dem Rückruf manipulierter Fahrzeuge im Zuge des Abgasskandals gibt es Hinweise, dass bei bereits umgerüsteten Autos aus dem VW-Konzern die Abgasrückführung schneller verschleißen könnte. Nach Informationen von AUTO BILD kann es zu Verkrustungen in einem Ventil der Abgasrückführung kommen, weil durch das Update der Rußpartikelausstoß erhöht wird. Als mögliche Folge schalten Motoren ins Notlaufprogramm oder lassen sich nicht mehr starten.
To jest dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na szybko - mozliwe jest przyspieszone zuzycie systemu EGR w samochodach ktory mialy przeprowadzona aktualizacje sterownikow po aferze. Moze dochodzić do zapiekania sadzy w systemie, spowodowane to jest zwiekszona emisja sadzy.
Samochody moga przechodzic w tryb serwisowy i/lub nie bedzie ich mozna po wylaczeniu odpalic.

Dodatkowo doczytalem ze VW daje dodatkowa rekojmie na samochody ktore zostaly poddane zmianom przez okres 2 lata, potem do pana Boga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez slawek-kali ; 04-02-2018 o 16:28
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem