View Single Post
Stary 07-02-2018, 07:03   #28
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Re: Odp: Ryglowanie zamka / automatyczne blokowanie drzwi po ruszeniu samochodem

Cytat:
Napisał mathkaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
okkk twój opis idealnie pasuje do działania przycisku który jest na konsoli radia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie rozumiem wtedy dlaczego nie ma poprostu opcji w fordscanie albo nawet w menu samochodu aby uruchomic ryglowanie po przekroczeniu predkosci

no i w ogóle ... po co komu ryglowanie jak złapiesz za klamkę np z tylu i drzwi i tak sie otworza ? xD
Poniewaz to ma chronic przed otwarciem z zewnatrz zeby na swiatlach nie ukradli torby z tylu itp.

Bump:
Cytat:
Napisał krzysztofm1989 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale nie chodzi mi o wersje rozszerzoną bo taką mam (pobrałem kod z forum ważny 2 miesiące). Tylko wyskakuje mi jak chce włączyć autoryglowanie że to można zrobić w trybie inżynierskim. A np halogeny włączyłem normalnie.
To jak z tym inżynierskim?
Musisz opcje zmienic na gorze. http://forscan.org/forum/viewtopic.php?f=6&t=1932
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem