Temat: [Focus 2011-2014] Używanie programu Focccus
View Single Post
Stary 21-02-2018, 14:37   #151
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,384
Domyślnie Odp: Używanie programu Focccus

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebujesz dolozyc tempomat lub zmienic pompę. Szukasz temat i w pierwszym poscie masz podane jak na tacy lacznie z numerami czesci. I takie rzeczy rabią właśnie starzy użytkownicy, mi takie posty zapewniają satysfakcje.
NUMERY KATALOGOWE CZĘŚCI na podstawie VIN
Cytat:
Napisał Adept Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Reguły:
1. Podajemy tylko numer VIN
2. Podajemy jaka część nas interesuje lub jej zdjęcie
3. Numery części podane są do elementów występujących jako część zamienna w E-cat.
4. Nie komentujemy postów ( bo i tak wylecą )
Ja nawet nie wiem jak mam skomentować.
Może ja czegoś nie rozumiem :/

poza tematem:
A do Audi może kiedyś się przykleję.
S1 czy A3 mnie nie interesują a niestety na cokolwiek więcej mnie nie stać.
Swojego czasu patrzyłem chyba (musiałbym poszukać co to było) za S4 czy S6 Avant 4.2 V8 (chyba 2008 czy jakoś tak)
i mimo niskiej ceny jest to ciekawe auto, ale koszta utrzymania by mnie chyba zjadły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (ale zabij mnie nie pamiętam dokładnie co to był za model, pamiętam że było to 4.2 V8 i już nawet miało LEDy do jazdy dziennej mimo starszego rocznika a na Audi się nie znam. Właśnie szukam w historii przeglądarki co to było. edit: chyba znalazłem. 2008 Audi S6 5.2 V10 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. pomyliły mi się cyferki )

Ostatnio edytowane przez edmun ; 21-02-2018 o 14:52
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem