View Single Post
Stary 07-03-2018, 11:00   #56
BrudnyHenryk
ford::advanced
 
Avatar BrudnyHenryk
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-09-2014
Skąd: Warszawa Wilanów
Model: FORD FOCUS MKIII TREND SPORT KOMBI
Silnik: 1.6 Ecoboost 150KM -> 182KM
Rocznik: 2012
Postów: 318
Domyślnie Odp: zamiana manualnej klimatyzacjęina klimatronik czy się da czy się opłaca ?

Cytat:
Napisał Masterjam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@BrudnyHenryk juz podchodził kilka lat temu do tematu i uwierz mi on przecierał szlaki z Sync 2 , kamera cofania i dał sobie spokój ze zmianą z manualnej klimy na auto.
Nie do końca. Uważam, że jest szansa, że klima zadziała jako jednostrefowa. Nie sprawdziłem tego z braku czasu - potrzebne graty oprócz wiązki nawet mam (panel, regulator i czujnik temperatury).
Wiązkę planowałem skręcić sam, ale ... zmieniłem hobby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pytanie nr 1 jest takie:
Czy po odpięciu przewodów od nagrzewnicy prawej strefy panel klimatronic będzie nadal działał? Jeżeli tak to da się to zrobić, jeżeli panel odmówi współpracy to sprawa jest moim zdaniem przesądzona

Miałem to zrobić z Adamem (ma klimatronic), ale nie mieliśmy okazji
__________________
Modyfikacje w moim aucie: Moc 182 KM + Radio sync2 + Nawigacja + Kamera wsteczna
<tu wszystko o moim aucie>
§23

Ostatnio edytowane przez BrudnyHenryk ; 07-03-2018 o 11:19
BrudnyHenryk jest offline   Odpowiedź z Cytatem