Temat: [B-MAX] Modyfikację co można ?
View Single Post
Stary 07-03-2018, 13:01   #56
anonimus.gallus
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-08-2014
Model: B-Max
Silnik: 1.0 EB 100KM
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Rzecz w tym, że u mnie w tej chwili nic nie pokazuje. Nie mam ani czujników parkowania, ani kamery. Samochodem 90% czasu jeździć będzie żona (ja na co dzień mam najlepsze auto terenowe - samochód służbowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). A ponieważ ma ona zwyczaj wciskania się w najwęższe dziury do parkowania (z resztą w Warszawie ciężko o inne) to poprzednie jej auto wyglądało jakby brało udział we wrak race Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Chciałbym tego losu jak najdłużej oszczędzić B-Maxowi. Ponieważ montaż czujników wiąże się z wierceniem otworów w zderzaku, zastanawiam się, czy nie łatwiej jednak o kamerę. Ale ani jednego, ani drugiego nie rozgryzłem jeszcze pod kątem potrzebnych gratów. Przy tym wolałbym, żeby wspomaganie parkowania było jednak zintegrowane z samochodem, a nie dołączone jako odrębne "kolorowe ekraniki" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
anonimus.gallus jest offline   Odpowiedź z Cytatem