Cytat:
|
Przyglądnij się drugiemu i trzeciemu certyfikatowi (parametr FAME). Trzeci to zwykłe paliwo, a drugi to bio-diesel z dodatkiem estrów.
|
Przyglądam się nawet za bardzo
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tych certyfikatów mam stertę z trzech stacji markowych
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawia mnie głębiej ilościowa zawartość siarki w paliwie. Trend jest aby jej było coraz mniej, a przecież do smarowania potrzebna. Nawet z tych trzech kart zaopatrzenia widać, że rozrzut spory.
Może by zamiast oleju 2T wzbogacać w prostej linii ON siarką lub jakimś jej związkiem ?
Dolewanie oleju motocyklowego 2T lipna sprawa moim zdaniem, bo do końca nie wiadomo co z jego spalania zostaje jako mieszaniny z ON, bo w silniku 2T taki Mixol, czy nawet Orlen Platinum 2T zostawia syf okrutny to wiem od kolegów motocyklistów ujeżdżających maszyny motocyklowe z silnikami 2taktowymi. Lepszy ten półsyntetyk od LM 1052 oznaczony handlowo, bo mnie syfi silniki, ale też syfi.
ps.
Jest na sali chemik ? Jak podnieść zawartość siarki ? Zapałek nawrzucać do zbiornika paliwa
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.