Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 13-04-2018, 10:01   #4844
Woytas
ford::specialist
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: BMW seria 5 , było kiedyś Mondeo MK2,MK3,MK4,MK5
Silnik: różne TDCI
Rocznik: 2023
Postów: 876
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał marioromario Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też myję na bezdotykowej cały czas. Jakoś zimą nie zwróciłem na to uwagi, zazwyczaj było ciemno i mokre elementy wyglądały 'ok'.

W piątek pojechałem na tą samą myjnie bezdotykową, auto umyte a chromy jakby nieruszone. Mówię o vinialowskich chromach - listwa dookoła plus przeciwmgielne.
Dzisiaj na ręcznnej myjni też nie ruszyło, dopiero polerka zaczęła pomagać. Trochę siara...
Chociaż mogłem zostawić. To taki mini pakiet Nero gratis by był Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... na myjni bezdotykowej to masz co najwyżej opłukany auto agresywnymi środkami , które co najwyżej niszczą lakier ... trudno tu mówić o myciu
Woytas jest offline   Odpowiedź z Cytatem