Temat: [Mondeo 2014- ] wyciek z akumulatora
View Single Post
Stary 09-05-2018, 20:14   #5
jaber
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-11-2012
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 18
Domyślnie Odp: wyciek z akumulatora

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak wymiana na nowe to dobre rozwiązanie-myślę że ford przystanie na to bez przeszkód ,a obniżenie ceny też fajny pomysł-rozumiem że jeszcze nie zapłaciłeś za ten samochód .
Nie, nie auto opłącone w 100%. obniżenie mogło by dotyczyć faktu, że po naprawie i tak będą wżery i silne zabrudzenia na bloku i przewodach od wycieku kwasu siarkowego. To zmniejsza wartość auta.

Bump:
Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Czy jak koledze zepsuje się telewizor, to naprawiasz go w sklepie w którym kupiłeś czy w serwisie?

Z autem jest tak samo => gwarantem jest firma Ford, więc nie ma znaczenia u którego dealera kupiłeś => z reklamacją jedziesz do dowolnego dealera / ASO

Niuanse gwarancyjne są zależnie od tego czy kupiłeś auto na osobę prywatną czy na firmę
Jeśli na firmę => to wszędzie takie same prawa
Jeśli na osobę prywatną, to teoretycznie możesz "walczyć" ze sprzedawcą jako niezgonośc towaru z umową => ale jak piszę - teoretycznie, bo po co "walczyć" ze sprzedawcą jeśli Ford Polska zrobi to na gwarancji?

Odnośnie wymiany auta => sprzedawca Ci odpowie "nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady" => nie masz najmniejszych szans ale zawsze możesz próbować

pozdrawiam
Arturek
I takim stylu mi właśnie odpowiedział; dealer sprzedawca odrzucił odstąpienie od umowy i zaproponował naprawę. Nie byłoby problemu, ale jak po wyciekach i tak zostaną ślady wżerów, korozji na bloku skrzyni i przewodach kolektora.
jaber jest offline   Odpowiedź z Cytatem