View Single Post
Stary 21-05-2018, 20:59   #8
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: Ustawianie geometrii Warszawa

Najlepsze jest to że poprawiali mi 3 razy i cały czas było źle. Kazali mi przyjechać 4 raz i zostawić samochód to będą ustawiać, oczywiście w zamian otrzymam auto zastępcze za które musiałbym zapłacić sobie sam. Sam musiał bym zapłacić za ich nieudolność!! Ponieważ podliczyłem sobie ile już czasu straciłem na jeżdżenie tam i ile mnie ten czas kosztował, stwierdziłem że więcej do nich nie jadę. Ale z drugiej strony, jak można dobrze ustawić zbieżność nie blokując kierownicy? Widziałem jak oni to robili. Postawili samochód na stanowisku do geometrii, podnieśli go i ustawiali. A kierownica w tym czasie mogła się skręcać i ustawili zbieżność na skręconej. Tam gdzie ustawiałem teraz, cały czas siedziałem w aucie mając wciśnięty pedał hamulca i trzymając kierownicę idealnie do jazdy na wprost. Oczywiście nie musiałem tego robić ale jeżeli nie trzyma jej człowiek to do tego służy specjalne blokada której w ASO mi nie zakładali bo widziałem z recepcji na górze jak mi go robili. Kierownica nie była kompletnie zblokowana do jazdy na wprost.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem