Widziałem 3-czujnikowe systemy w tańszych autach z segmentu budżetowego, jako opcja wyposażenia. Dziwnie to wyglądało, więc aż zwróciłem uwagę, zastanawiając się co robi kamerka w takim tanim aucie i dlaczego jest w tak durnym miejscu... a nie to czujnik. Tylko gdzie reszta... Acha, wszystko jasne
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeden centralny i dwa bliżej narożników.
Wiadomo - jak masz 3 - to jest samoróbka poprzednika.
Centralka może być upchnięta dosłownie wszędzie, gdzie jest miejsce. Nie napisaeś jaki to Focus (generacja, nadwozie, rocznik), więc ciężko zgadywać. Centralka może być jednym miejscu a brzęczyk w innym, więc to też może być błędne naprowadzanie po źródle dźwięku. Możesz jednak zlokalizować głośnik i od niego lecieć po przewodzie aż do centralki. Może będzie szansa zlokalizować centralkę zanim zdejmiesz zderzak. Jak nie, to demontaż, zakładając, że masz czas na odstawienia auta na parę dni zabawy
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i na upartego da się podpiąć 3 z 4 czujników do nowego systemu, jeśli dziur nie chcesz przerabiać. Warto sprawdzić przed zakupem, czy dany system będzie działał prawidłowo po podłączeniu tylko 3 czujników.