Temat: [Focus 2011-2014] Używanie programu Focccus
View Single Post
Stary 12-07-2018, 15:44   #221
didotom
ford::beginner
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 27-03-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus ST 2015
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: Używanie programu Focccus

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś z Wrocławia, do Katowic czy Krakowa możesz sobie zrobić weekendową wycieczkę a tam już są magicy którzy potrafią większość zrobić. Odezwij się do nich i będziesz miał problem z głowy. A tak kombinujesz i martwisz się że "auto piszczy" i że błędów pełno.
Mówię Ci, szkoda nerwów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie takie proste Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po pracy inna praca/dzieci/rodzina i dnia brakujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a po nocach i w przerwach miedzy codziennymi zadaniami jest chwila pogrzebania to grzebie hobbistycznie a na weekend wole wyskoczyć gdzieś gdzie jest ciepło i przyjmie i czas spędzić z rodziną bilety teraz tanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..[/QUOTE]

Ostatnio edytowane przez didotom ; 12-07-2018 o 15:47
didotom jest offline   Odpowiedź z Cytatem