Temat: [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 01-08-2018, 19:12   #4529
Belam
ford::beginner
 
Avatar Belam
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 13-01-2018
Skąd: Zgorzelec
Model: Mondeo
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 12
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam, planuję zmienić obecny w mondku 2013r. BT/VC na taki z USB, temat z grubsza przejrzałem więc możliwe że coś pominąłem więc proszę tylko o potwierdzenie faktów albo korektę informacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze nie dobierałem się fizycznie do modułu BT ale forscan podaje że mam:
CS7T-14D212-BE więc muszę wymienić moduł na CS7T-14D212-Ax
Dołożyć kabel USB OTG z mini usb.
Muszę wymienić radio radio 6000CD(Part No. BS7T-18C815-AH model CD345-MCA Premium) na Sony(zadawałem pytanie o nie w innym temacie ale nie dostałem odpowiedziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Part no. 8S7T... GGDS
Srebrne pokrętło (do czarnego trzeba osobno wzmacniacz)
U mnie jest podłączenie anteny 2x Fakra więc być może będzie trzeba przejściówki na ISO.
Chcę dołożyć fabryczne czujniki przód tył a z tego co czytałem to dźwięk idzie przez radio

Jak to jest z wiązką bo doczytałem się (448, 112, 212) że trzeba dorabiać pajączki albo leniucha jak ktoś dopiero wsadza BT albo ulepsza moduł o USB, a jak to może wyglądać w moim przypadku gdzie fabrycznie jest BT/VC 212?
Jak wygląda update softu radia(kiedyś był problem ale jak wygląda to teraz?) Da się zrobić czy muszę szukać jakiegoś konkretnego rocznika radia żeby nie było żadnych problemów?
Belam jest offline   Odpowiedź z Cytatem