Temat: [EcoSport 2017- ] Średnie spalanie 1.0 benzyna 125km
View Single Post
Stary 05-08-2018, 20:17   #19
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: Średnie spalanie 1.0 benzyna 125km

Cytat:
Napisał kepnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mniejszy silnik nie zawsze oznacza mniejsze spalanie... mała moc, to i trzeba dużo w pedał dawać, żeby jechało. Tylko 125 koni, a auto coś tam swoje waży. Jakby wpakowali tam EB 1.5 160 km to spalanie byłoby podobne / minimalnie wyższe, a już byłoby czuć tę moc.
Masz rację, trochę mocy by się przydało. Dziwię się ze takiego silnika np EB 1.5L nie dano do tego autka. W USA jest 2.0l wolnossący i ma 160km więc jednak można... Ja jeżdżę sam więc jest ok ale jak jechałem w 3 osoby to już takiego miodu nie było więc przy wyprzedzaniu włączam z D na S i wtedy w automacie kręci do wyższych obrotów. Max prędkość jaką udało mi się osiągnąć to 195km/h . Spalanie jest wyższe i to znacznie jak się przekracza 130km/h. Do tej prędkości jak ktoś jeździ to będzie ok. Gdybym wyłączył audio B&O oraz klimę to na pewno spalanie by znacznie spadło ale nie po to brałem wszystkie możliwe dodatki aby je teraz wyłączać :-)
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem