View Single Post
Stary 27-08-2018, 19:49   #25
Szczyglaty
ford::average
 
Avatar Szczyglaty
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 19-10-2014
Skąd: Mława
Model: SMAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 162
Domyślnie Odp: Gałka zmiany biegów czy podejdzie inna ?

Cytat:
O, taka gałka jaką ja potrzebuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak dojdzie daj znać jak wykończenie, to też zamówię, bo moja ori jest w kiepskiej kondycji.
Jest i gałka stan jako że skórzana 9/10 ale to uzywka. Wkład z właściwą konfiguracją biegów zamówiony.

Gałki nie mogłem dokrecic na max bo wsteczny nie wchodził przez większą szerokość plastiku chromowanego.

Ten element do malowania na 100%

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Szczyglaty ; 27-08-2018 o 19:55
Szczyglaty jest offline   Odpowiedź z Cytatem