View Single Post
Stary 31-08-2018, 14:28   #15
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,062
Domyślnie Odp: czy kurtyny powietrzne w wersji EU i USA są takie same

Cytat:
... Dzwoniłem do kilku firm, które to robią i mówili mi, że oni sami robią nowe naboje.
....
Jakaś totalna bzdura...
Nowe generatory gazu kupuje się w Chinach jak wszytko i nikt nie "robi sam nabojów"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Regeneracja kurtyn robiona jest we wszystkich znanym mi przypadkach na nowych generatorach gazu.
Jedyna operacja przy tym to przełożenie takiej plastikowej wkładki kodującej rodzaj wtyczki w naboju z wystrzelonego do nowego. Nowe po prostu przyczhodzą z samymi "gołymi" pinami, bez wkładki kodującej wtyczkę. Są uniwersalne do różnych aut.

Problem z różnicą kurtyn EU - USA nie polega na ilości ładunow w generatorze (i tu i tu jest jeden nabój) ale na mocowaniou kurtyn do dachu.
Nie wiem jak w Edge, ale i w Mondeo MK5 / Fusion w C-max EU / C-max USA jest istotna różnica w mocowaniach nie pozwalająca użyć kurtyn EU do odpowiedniego samochodu z USA.
Tak więc do sprawdzenia/porównania jest układ mocować kurtyny EU i USA z Edge.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 31-08-2018 o 19:42
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem