Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 17-09-2018, 08:23   #175
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 18,049
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał marcin'ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Niewiem czy winnym jest Android 8.xxx czy SYNC3 ver.3.0 ...
Kolegi wypowiedź brzmi mniej więcej tak: "mam taki fajny, badziewny kabel USB. Kiedyś działał, ale teraz niestety nie. Winne na pewno są "złe moce", bo przecież badziewny kabel USB jest poza podejrzeniami!!!".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Otóż mam inne zdanie: PRAWIE ZAWSZE ZA PROBLEMY Z ANDROID AUTO ODPOWIADA BADZIEWNY KABEL USB.
Jak ktoś do mnie dzwoni z takimi problemami (dość często), to szybko kończę rozmowę krótkim zaleceniem: "proszę do mnie zadzwonić po wymianie kabla na oryginalny od telefonu".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem