View Single Post
Stary 24-09-2018, 07:53   #17
dorsiu
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 30-06-2016
Skąd: Gdynia
Model: Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 150
Domyślnie Re: Odp: Ford Focus MK2 ( kilka pytań )

Cytat:
Napisał Tomek1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ogóle zauważyłem , że rynek aut w Gdańsku jest tragiczny i samochodów od osób prywatnych jak na lekarstwo
No już nie przesadzaj. Trzeba szukać po lokalnych portalach. Na trójmiasto.pl duża część aut jest od osób prywatnych, tu np. kwota 15-20 tys., benzyna https://ogloszenia.trojmiasto.pl/mot...1i,1,o1,1.html
Focusa akurat nie ma w tym przedziale, ale jest jakiś za 20.900 zł https://ogloszenia.trojmiasto.pl/mot...10079.html#508 Może się przejedź, zobacz go pod kątem blacharki, kupować przecież od razu nie musisz i wtedy ocenisz, czy twoja siostra miała szczęście i trafiła na dobry egzemplarz Focusa czy raczej normą jest korozja.
dorsiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem