View Single Post
Stary 26-11-2018, 00:18   #532
elbarto
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-08-2016
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 83
Domyślnie Odp: nagrzewnica elektryczna - jak zamontować ?

mam pytanie, może ktoś wie/pamięta. w bcm w pidach [forscan] są dwa parametry dotyczące nagrzewnicy ptc. % mocy i parametr przełącznik nagrzewnicy on/off.
[piszę z głowy].
czy ktoś komu działa nagrzewnica może mi powiedzieć czy kiedy ona grzeje zmienia się ten switch na on?
pytam, bo w aucie z dodatkową nagrzewnicą [dokładaną] ona nie działa. podgląd parametrów pokazuje że zmienia się % mocy nagrzewnicy po włączeniu ogrzewania, natomiast parametr przełącznik nagrzewnicy jest ciągle off.

niema pewności co do działania grzałki, niema gdzie sprawdzić.[inne auto] wygląda jednak na świeżą i sprawną wizualnie.

są więc dwie opcje uszkodzona lub parametr off mówi o tym że coś nie spełnia warunków i nie dostaje polecenia on. oczywiście jeśli to tak działa.
elbarto jest offline   Odpowiedź z Cytatem