View Single Post
Stary 26-11-2018, 21:14   #456
Redziu
ford::beginner
 
Avatar Redziu
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 09-11-2013
Skąd: Bydgoszcz
Model: MK 4
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy Focus 2018 - wyciek zdjęć przed premierą

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niższego komfortu też oczywiście nie odczuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wzruszyła mnie twoja historia....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

To nie chodzi tylko o głupie 0,1-0,5 s, a ogólnie o dynamikę, gorszą elastyczność, znacznie większą mękę przy dochodzeniu do wyższych prędkości czy do v.max......całokształt jest gorszy, bo do tego dochodzi gorszy komfort, wyższe spalanie, szybsze zużycie hamulców i zawieszenia, onanizować się można jedynie wyglądem, fele 18" z oponami 235 w aucie o mocy 150-180 KM do niczego nie są potrzebne poza szpanowaniem wyglądem, ale każdy se robi co chce.....mam to w dupie...., sygnalizuję jedynie problem dla naśladowców.....
Kompromisem dobrym w tym aucie są 215/50R17 i to jest absolutnie sensowny max....
Urzekło mnie to co napisales Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ile razy bede jechal Vmax ? ile razy ruszam od 0-100km/h w miescie ? Jaka jest ogromna rożnica w spalaniu ? Gdybym patrzyl na spalanie bym nie bral Ecoboosta 182KM w benie tylko diesla 120 i tyle ? Twoje argumenty poprostu do mnie nie przemawiaja chociaz sa racjonalne. Chodzi o to ze nie wszyscy sa tacy jak Ty eko oszczedni ludzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Strasznie na siłę próbujesz wcisnąć swoje zdanie, mimo że gość Ci już któryś raz pisze, że jemu wady z tytułu posiadania felg 18" nie przeszkadzają. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki widze ze chociaż ktos mnie rozumie i wie ze nie tylko w aucie liczy sie spalanie i komfort, frajda z jazdy na 18 w zakretach robi swoje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał palusik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto co lubi

W każdym razie: https://www.youtube.com/watch?v=uD4J-31EfBU
Test adaptacyjnych świateł, trochę "domowy" ale widać.
Te światła działają zajebiście testowałem w nocy z kumplem. Przykładem jest to ze mam długie światła jadąc za nim, które oświetlają pobocze jemu i mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W momencie kiedy nadjeżdża auto z naprzeciwka, światła automatycznie obniżają się z lewej strony a na aucie przede mną widać taki czarny kwadrat zapobiegający oślepianiu auta poprzedzającego. Może nie są to tanie lampy ale jest to element w tym samochodzie, który robi na mnie największe wrażenie.

Ostatnio edytowane przez Redziu ; 26-11-2018 o 21:26
Redziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem