View Single Post
Stary 04-12-2018, 12:35   #20
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,188
Domyślnie Odp: Czy warto dopłacać do lepszego zestawu klocków i tarcz

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z racji, że obecnie mam PAGID'y
Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem wcześniej TRW i chyba Mintexy?
A odczuwasz różnicę w hamowaniu miedzy jednymi i drugimi?

Bump:
Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz, zapraszam na Nordschleife za tydzień.
Umowa stoi, ale może spiszmy ją jakoś formalnie?
Choć nie wiem jak uzyskasz tam 23st i gwarancje suchej nawierzchni.
Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No więc po co pisać, że coś jest "ach i och" jak nikt tego nie testował a subiektywne opinie mogą tylko ludzi narażać na koszta.
Jeśli nie umiesz ocenić czy auto Ci hamuje lepiej lub gorzej, to może przestań jeździć, bo nie poczujesz jak będziesz miał uszkodzone hamulce...
Wydaje mi się, ze kolega pytał o poradę NAS użytkowników dotycząca subiektywnych odczuć z rożnymi hamulcami, oczywiście to nie testy laboratoryjne, ale da się co nie co powiedzieć.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem