View Single Post
Stary 05-12-2018, 07:41   #5
bodzio17
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-07-2011
Skąd: Piaski
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: Co kupić zamiast S-MAXa?

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz w jakich pieniadzach.. bo juz temat masz z uszkodzonym.. chyba ze tylko takich szukasz.. 2.0tdi bralbym po 2012.
Poza tym czy ty nie szukasz benzyny?
Planuję +/- 40k PLN, kwestia 30k auto + np. 10k naprawa, lub np. 42k auto w przyzwoitym stanie do rozważenia - wszystko zależ od konkretnego egzemplarza.

Uważam, że rozwiązaniem potencjalnie najmniej generującym koszty i tanim w użytkowaniu jest wolnossąca benzyna + LPG. 4 lata jeździłem SMAXem 2.0 145KM, przedliftowym i mimo, że kupione "przypadkowo" (bo szukałem Mondeo MK4 w kombi i benzynie) z perspektywy mogę powiedzieć chyba był mój najlepszy zakup "samochodowy" (po 4 latach auto sprzedałem tylko 2,5k taniej niż kupiłem), 3-ci rok użytkowania Mondeo MK4 2.3 160KM póki co też potwierdza moje założenia.

Ale, żeby nie wracać do takiego samego auta wymyśliłem sobie polifta, a tu już tylko ecoboost/tdci/poweshift - LPG odpada, dlatego zacząłem pod uwagę też brać diesla.

Ostatnio edytowane przez bodzio17 ; 05-12-2018 o 08:06
bodzio17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem