View Single Post
Stary 28-12-2018, 17:07   #3
kubol70
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 21-08-2018
Skąd: Holandia/Opolskie
Model: Ford Edge
Silnik: 3.5L V6 24V MPFI DOHC
Rocznik: 2017/2018
Postów: 10
Domyślnie Odp: sanki-po założeniu wózka stwierdził że układ wydechowy przechodzący koliduje

Cytat:
możesz kupić sanki nówki nie śmigane w ASO za jedyne 3125,00 zł a nie bawić się w nie wiadomo co i później 4 ślady.
Żeby to było takie proste w naszej rzeczywistości jednak:
Obdzwonione 5 ASO - nie mają , nie wiedzą bo USA , nie prowadzimy...ect. Ani nie da się sprawdzić po nr. VIN ani nie czuje się chęci ze strony pracowników do jakiejkolwiek pomocy. Jedyny z którym udało mi się chwilę pogadać też nie mógł mi jednoznacznie odpowiedzieć czy te nieszczęsne sanki pasują. Jedyne które mieli to do wersji 2.0 ecoboost.
W końcu po wielu godzinach grzebania w necie i obdzwonieniu x ludzi udało mi się dogadać ze sprzedającym części który posiadał sanki od 2.0 i sprawdził "organoleptycznie" na podstawie zdjęć które mu wysłałem czy te nieszczęsne sanki pasują. Okazało się że nie.
Więc dla wszystkich tych którzy kiedyś będą mieć taki sam dylemat:
Sanki/kołyska przód Ford Edge 2015-2018 w wersji EU ani 2.0 USA nie pasują do 2.7L i 3.5L USA. Sanki od 2.0 USA można przystosować do EU i odwrotnie.
Reasumując - ASO Ford Polska + części USA to jakaś masakra.
Z panem który sprawdził mi część jestem umówiony gdyż okazało się że do 3 tyg. właśnie sprowadza Edka 3.5L i sanki sobie zamówiłem. Rzeczowa i konkretna rozmowa ,chęć pomocy i rzeczowe podejście do tematu duży wybór części dobra cena także mogę uczciwie polecić:
https://panoramafirm.pl/mazowieckie,...njrlx_pad.html

I tak na koniec , miłą dla mnie okolicznością jest to że sanki które kupiłem około 2 mieś temu od użytkownika alledrogo junior85ti mogę bez problemu zwrócić , co w obecnych realiach nie jest sprawą tak oczywistą.
Mam nadzieje że moje doświadczenia oszczędzą innym problemów i kolejny temat mamy poniekąd rozwiązany.
Pozdrawiam.
kubol70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem