View Single Post
Stary 01-01-2019, 18:12   #68
l_pawelek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-03-2016
Model: Mondeo mk5; Fiesta mk8
Silnik: 1,5 EB 160@184 by heko; 1.0 EB 100km
Rocznik: 2015; 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to zaczynamy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzisiaj była u mnie pierwsza Fiesta MK8, którą Salon sprzedał na zasadzie "co prawda chce Pan tempomat, ale my na placu mamy tylko takie bez tempomatu..."Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Udało się tempomat dołożyć i aktywować! Przy okazji wyszło, że rodzajów lewych klawiszy w MK8 jest "bez liku"... Na szczęście ASO założyło właściwe pod tempomat i udało się wszytko uruchomić!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Autko miało asystenta pasa ruchu (czyli miało kamerę IPMA) - nie miało aktywnych autmatycznych świateł długich (AHB) i monitorowania zmęczenia kierowcy (DAS) - obie funkcje się aktywowały. Zrobione też zostało menu autozamykania po ruszeniu.

W Sync3 włączyłem wizualizację klimatyzacji jednostrefowej i grzania foteli. Działa.

Jak widać przybył kolejny pojazd z wdzięcznym obszarem "poprawek po fabryce"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobre wiadomosci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie 1: Czy w przypadku fiesty mk8 sync edition jest mozliwosc aby z lane keeping uruchomic czytanie znakow drogowych. Wyswietlacz miedzy zegrami mam monochromatyczny?
Pytanie 2: czy do uruchomienia tempomatu potrzeba wymiany calej kierownicy czy wystarczy wymiana przelacznikow z lewej stony?
pzdr
l_pawelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem