View Single Post
Stary 16-01-2019, 12:00   #613
swiss_liner
ford::beginner
 
Avatar swiss_liner
 
Zarejestrowany: 16-06-2018
Model: Mondeo MK5 Vignale
Silnik: 2.0 Hybrid
Rocznik: 2017
Postów: 20
Domyślnie Odp: Mondeo HEV, czyli hybryda

Cytat:
Napisał miroos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmm - co do samoczynnego startu samochodu przy hybrydzie - a hybryda nie ma tak jak np. u mnie w benzynie że po ok kilkunastu minutach pracy silnika na biegu jałowym silnik ten automatycznie się wyłączy? Kilka razy już pojawił się u mnie taki komunikat jak latem np. siedziałem w samochodzie czekając aż dziecko dośpi swoją drzemkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie wygląda to tak że po opuszczeniu samochodu silnik zapala się jak tylko zaistnieje potrzeba podladowania baterii aby zwykle po 3 minutach przejść w tryb elektryczny. Również gdy klucz weźmie się ze sobą. Oczywiście odpalenie silnika nastąpi w pozycji Parking. Natomiast nikt nie odjedzie samochodem gdy kluczyk nie będzie się znajdował w kabinie. Oryginalnie nie ma możliwości zdalnego odpalenia przez pilot ale przy koledzy z Niemiec przy pomocy kolegów z Chin znaleźli na to sposób [emoji4][emoji4][emoji4]

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
swiss_liner jest offline   Odpowiedź z Cytatem