Cytat:
|
wyciągnij lampę, 2xt25, 1xgwiazdka, plastikowa blenda zamka(2xplastkiowe kołki L+P) wsuwasz rękę i z lampy odkręcasz plastikowy motylek od środka, sama lampa ma 2 bolce wpinane w gniazda karoserii, zobacz na google jak wyglądają.
Potrzebna uszczelka piankowa + czyszczenie karoserii.
Alternatywnie po L+P stronie na wysokości środka koła jest wejście przewodu na kable abs ( to wykluczam )
Po lewej stronie jest również na kabel zasilający oświetlenie przeciwmgielne również w podłodze za osłoną materiałową.
|
lampę tylną raczej wykluczam - ostatnio tam nie płynęło , dodatkowo było też tam awaryjnie zabezpieczone masą uszczelniającą.
swiatlo stopu górne też wykluczam - pod otworami gdzie ostatnio płynęło nie ma ani kropelki
narazie z tego co wyczytałem możliwe mogą być spękania w listwie dachowej - co pasowałoby po za jednym aspektem , którędy woda dostawałaby się stamtąd na dno bagażnika nie płynąc ścianką .